Čepice a kšiltovky s vlastním potiskem si vytvoříte raz dva

Chcete být originální? Čepice s vlastním potiskem je s právě se blížícím jarem tím nejstylovějším doplňkem. Jak a kde si ji můžete navrhnout? Známe odpověď.

Čepice podle vašich představ

Nezáleží na tom, zda máte rádi decentní barvy nebo křiklavou divočinu, kšiltovky a čepice s potiskem si můžete ladit dle svého vkusu – třeba v barvách svého oblíbeného sportovního klubu nebo superhrdiny. Barvy si doplňte o nápis, logo, obrázek či jakoukoliv grafiku a uvidíte, že budete mít originální kus oblečení, který nikdo jiný nemá.

Na moje-triko.cz můžete takto dekorovat různé druhy čepic a kšiltovek – pánské, dámské, klasické, s rovným kšiltem, zimní, ale i pracovní. Vyberte si tu, která vám nejvíce padne do oka a nakonfigurujte si ji online. Začněte barvami, přejděte k nápisu či motivu, nahrajte si vlastní grafiku nebo si nechte poradit od prodejců. Vytvořte si jedinečný kousek, který vás vystihne a pochlubte se s ním svému okolí. Je to snadné, levné a tisknout můžete už od jednoho kusu.

Kšiltovka pro různé příležitosti

Kšiltovka s potiskem je ale ideálním doplňkem i pro různé společenské či sportovní akce. Dejte najevo příslušnost k vašemu klubu. Pořádáte výlet s přáteli? Sjednoťte se. Dospělí mohou kšiltovku s vlastním motivem využít na teambuildingu a děti třeba na oslavě narozenin. Firma také nabízí originální pracovní čepice, které jsou vždy žádaným produktem, protože je lze jednoduše opatřit logem společnosti a samozřejmě také firemními barvami.

Další skvělé originální kousky

Nejoblíbenějším oblečením jsou ale stále trička s vlastním motivem. Tento jednoduchý a praktický kus oblečení můžete skvěle ladit s motivem kšiltovky. Lze využít stejnou barvu či barevnou kombinaci, font i grafiku. To samé platí i o mikině s vlastním potiskem. Být originální nebylo nikdy jednodušší.