Komiks Bart Simpson končí. Proč je to dobrá zpráva?

Nakladatelství CREW oznámilo v posledním čísle (10/2021) oblíbeného sešitového komiksu BART SIMPSON, že v prosinci vyjde jeho poslední číslo. Může se to zdát jako špatná zpráva, ale není! Od roku 2022 totiž bude vycházet komiks celé žluté rodinky.

Lednový komiks o Simpsonových bude již stým číslem, které pod hlavičkou CREW vychází. Nakladatelství toto výročí oslaví s velkou parádou. Jakkoliv se může konec Barta zdát smutný, slib nového sešitového formátu se jeví jako dobrý krok. Přeci jen většina dosavadních příběhů byla skutečně jen o Bartových vylomeninách a mnohým starším čtenářům v příbězích chyběly ostatní postavy, které se ve stripech objevovaly spíše sporadicky.

„Ano, už to nebude jen Bart Simpson, ale celí Simpsonovi – v televizi nikdy neviděné příběhy všech vašich oblíbených postav! Pěkně od jedničky, a jelikož jich vyšlo přes dvě stě sešitů, čeká vás parádní a dlouhá jízda! Najdete tu delší příběhy, někdy i přes celé číslo. Dojde na obřího Homera, záludného Leváka Boba, autobusák Otto bude bojovat s příšerami, Bart se stane detektivem…,“ láká na nové příběhy nakladatelství.

To ale není všechno. V plánu jsou speciální díly, prázdninová letní a zimní čísla i superhrdinská vydání. Sešity budou mít 36 – 44 stran na rozdíl od stávajících 32. Tím se zvýší i cena za jeden sešit. Konkrétně půjde o deset korun. Jedno číslo Simpsonových tak vyjde na 49 Kč. To se ale netýká předplatitelů.

Těšíte se?