Maturitní online kurz angličtiny

Už je to nějaký ten pátek, co byl na webu Studijni-svet.cz  zveřejněn oblíbený online kurz českého jazyka pro maturanty. Nyní zde najdete další novinku – online kurz ANGLICKÉHO JAZYKA, který je určen nejenom pro maturanty, ale pro kohokoliv, kdo si chce oprášit svojí znalost tohoto krásného jazyka.

Tento kurz Vám dá komplexní informace, které potřebujete vědět ke složení Vaší zkoušky dospělosti, ale nejen k ní. V kurzu angličtiny naleznete video průvodce, jehož cílem je vysvětlit Vám všechny důležité věci. Dále tam třeba naleznete procvičovací testy – ty Vám pomohou se v daném tématu ještě více zdokonalovat nebo například orientovat.

Co si budeme – v dnešní době je ovládání anglického jazyka naprostý základ. Děti se ho učí již od prvního stupně ZŠ a v práci vás taktéž nemine. Minimálně nějakou znalost mít člověk musí. Za dob našich studií ještě tak rozšířený nebyl, ale bohužel doba se posouvá neustále kupředu. Když se zeptáte starší generace, jestli někde tento jazyk využila, tak Vám odpoví, že nejspíše ne. Z vlastní zkušenosti vím, že mi s ním doma rodiče nikdy nepomáhali, protože pro oba dva to byla vysloveně „Londýnská vesnice“. Teď jsou daleko větší možnosti v tom, jak se vzdělávat, a proto se Vám tato akademie snaží zpříjemnit život například tím, že přináší neustálé novinky a inovace.

Investice do jazyka není nikdy marná, co když se náhodou zamilujete do člověka, který mluví jiným jazykem? Stává se to teď velice často a mám okolo sebe i známé, kteří mají anglicky mluvící protějšky. Takže se už nenechte ničím limitovat a jděte do toho naplno.

A proto…. se už nikdy nestresujte, že budete muset mluvit anglicky. Tento online kurz Vám pomůže odbourat stres z maturitní zkoušky, ale nejen to! Chce se například někdo ve Vašem okolí zdokonalit v mluvení nebo si oprášit nedostatky v „ájině“? Tak je to ideální dárek!

Studijni-svet.cz pro Vás neustále veškeré materiály aktualizuje, včetně nejnovějších testů z daného roku. Tak na co ještě čekáte?