Náramek Lego Dots je fajn doplněk, který si můžete uzpůsobit podle sebe a každý den jinak

Znáte Lego Dots? Že ne? Tak zpozorněte. Vyjádřit svoji kreativitu už totiž s Legem nemusíte jen prostřednictvím stavebnice, ale třeba nositelným náramkem nebo doplňkem do dětského pokoje.

Já jsem vyzkoušela náramek s miniaturními domácími mazlíčky. Je to skvělá malá sada, která pobaví a ještě nadělá spoustu parády. Jak si jej vyzdobím, je totiž jenom na mně. Malé barevné destičky různých tvarů, barev a s motivy domácích mazlíčků lze skládat bez jakýchkoliv pravidel, takže na každý den můžu mít úplně jiný náramek.

Materiál, na který miniaturní kostičky a zvířátka neboli Dots skládám, je příjemný na nošení a přichycené kousky z něj nepadají. Náramek můžete tvořit a zdobit stále dokola kdekoliv, třeba i o přestávce ve škole nebo na návštěvě u babi a dědy.

Dots sady také mohu kombinovat s jinými, takže si klidně lze půjčit dílky z mých ostatních Lego Dots nebo od kamarádek. Zkuste to také, vyměňujte si kousky a tvořte originální náramky, které budete mít jen vy.

Jenom při tvoření dávejte pozor na menší brášky a sestřičky, aby se k nim miniaturní dílky nedostaly. Ony je totiž barvičky lákají a chtějí je polykat.

Lego Dots náramky je prima zábava na doma, na cesty i na návštěvy. Mám tak módní doplněk, který si upravuji podle nálady, nepřekáží na ruce a je s ním skvělá zábava.

Lego vyrábí mnoho tematických Dots náramků o různých barvách. Zajímavý je náramek Disney, gamer, duha, šifrovací, jednorožec, tečky, hvězdná záře, dobrodružství nebo vesmír. Fantazii se meze nekladou a dětské kreativitě vůbec ne. Proto mám Lego Dots tak ráda.