Školní batohy Stil se stylem

Sehnat kvalitní školní batoh pro dítě navštěvující základní školu je mnohem složitějším úkolem, než se může zdát. Rodiče těch nejmenších dětí by mohli vyprávět, ovšem pokud neznají českou firmu Stil.

Nástup do první třídy

Školní aktovky pro prvňáčka musí splňovat řadu požadavků. Dostatek místa pro školní potřeby a svačinu je jen jedním z nich. Důležité je také pohodlí, zdravotní nezávadnost a co si budeme povídat, aktovka se musí dětem líbit. Školní aktovky STIL jsou lehčí než konkurenční výrobky, protože váží 0,8 – 1 kg. Jsou voděodolné, vybavené reflexními prvky, vyztuženým dnem, popruhy z prodyšného materiálu a hrudním pásem s jednoduchým zapínáním. Dobře se nosí a nemají žádný negativní vliv na zdravý vývoj páteře. Vnitřní uspořádání aktovky je přehledné a 3D zádový systém Air Flow zajišťuje proudění vzduchu, aby se dítě nepotilo.

S tím jak dítě roste, není hned potřeba měnit batoh. Školní batohy pro 1. stupeň řady Junior od firmy Stil disponují čtyřmi stupni nastavení zádového pásu, a tak aktovka roste s dítětem. V kombinaci s velmi nízkou váhou jde o ergonomicky i ekonomicky velice zajímavé řešení, které opět disponuje bezpečnostními prvky, voděodolností a systémem Air Flow. Prakticky řešený prostor uvnitř batohu je členěn na tři hlavní komory, kapsičky a zadní kapsy pro sešity A4.

Batohy pro 2. stupeň

I pro větší děti nabízí Stil velmi povedené školní batohy pro 2. stupeň. Ty jsou vhodné od páté třídy. Batohy řady Modern váží pouhých 0,8 kg. Jsou velice prostorné a opět splňují nejpřísnější kritéria na prostor i pro zdraví školáka. Navíc jsou designově velmi povedené.

Zdravý životní styl se Stilem

Aktovky nebo školní batohy Stil můžete zakoupit ve výhodném setu s penálem, boxem, zástěrkou, peněženkou a s dalšími školními potřebami. Český výrobce spolupracuje na vývoji batohů pro děti s lékaři. Výrobky jsou tak ze zdravotního hlediska ověřeny odborníky. Výrobky Stil můžete pohodlně zakoupit online nebo téměř v každém papírnictví.