Zahrada jako jedno velké dětské hřiště? Bazén na ní nesmí chybět!

reklamní prostor

Máte doma malé nebo už odrostlejší děti? Je to v zásadě celkem jedno, protože všem věkovým kategoriím udělá ohromnou radost bazén. Ty jsou trendem na zahradách již mnoho let a nezdá se, že by zájem opadal. Právě naopak. Pokud zvolíte správný bazén, kolem kterého nebudete mít zbytečnou práci a údržbu navíc, tak bude přinášet hlavně potěšení. A to nejen dětem, ale celé rodině.

Bazény s pevnou konstrukcí mají řadu výhod

Abyste neměli kolem bazénu mnoho práce, je potřeba mu najít na zahradě pevné místo. Tím zamezíte nutnosti jej rozebírat a uklízet. Pokud zvolíte bazén s pevnou konstrukcí, tak to skutečně dělat nemusíte. Když se rozhodnete třeba koupit Bestway bazén, tak si můžete vybírat nejen z tvaru, který je zpravidla obdélník nebo klasický kruh, ale také z designu, který nebude na zahradě rušit. Venkovní stěny jsou totiž třeba v imitaci šedého ratanu. Některé nadzemní bazény jsou na zahradě jako pěst na oko, v tomto případě to ale opravdu nehrozí. Pevná konstrukce má výhody zejména z pohledu: 

  • Vyšší životnosti
  • Větší využitelné hloubky

Konstrukce je kovová s antikorozní úpravou, takže vydrží opravdu dlouho. Stejně tak i menší bazény jsou poměrně hluboké, takže jste schopni si v nich dobře zaplavat. Jsou to asi hlavní plusy oproti bazénům nafukovacím, které musíte na zimu uklízet a také guma podléhá rychleji zubu času. Větší hloubky pak jsou až u bazénů větších průměrů.

Stále je zábavy nedostatek?

Máte-li na zahradě někde plácek s dlažbou nebo betonem, tak si můžete užít spoustu zábavy i kolem bazénu. Není to vlastně hračka jen pro děti, ale hlavně pro tatínky. Ano, máme na mysli autíčka na dálkové ovládání. Modely zvládnou opravdu vysoké rychlosti, takže možná s nimi budete muset i někam mimo zahradu. Nebo můžete zvolit terénní model, pro který žádná překážka na vaší zahradě nebude nepřekonatelná.

Ať už bazény nebo zahradní nábytek, vše najdete na vyhledávači nábytku Viame.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.